Tandem. Jak prowadzić mentoring międzypokoleniowy

Do pobrania

pdf

Publikacja „Tandem. Jak prowadzić mentoring międzypokoleniowy” opisuje wypracowany i sprawdzony model międzypokoleniowego działania mentoringowego osób starszych i dzieci. W publikacji dzielimy się doświadczeniami oraz metodami pracy zebranymi w czasie realizacji pilotażowego projektu mentoringowego „Tandem. Mentoring Międzypokoleniowy 55+”.

 

Krok po kroku przedstawiamy, co zrobić, by mentoring przyniósł obu stronom szansę na rozwój w bezpiecznych i twórczych warunkach. Służymy poradą i wsparciem w realizacji własnych międzypokoleniowych programów mentoringowych.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do organizacji partnerskich: Zespołu Edukacyjno-Przedszkolnego „Szkoła z Pasją” im. Elżbiety Sołtys i Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła oraz koordynatorek programu: Katarzyny Cukierskiej oraz Zofii Radziwiłł.

 

Publikacja zrealizowana ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

 

 

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło