Media o nas

Z okazji 20-lecia Towarzystwa Prezeska Zarządu Marta Białek-Graczyk opowiada o początkach działalności w audycji „Polak potrafi”.
O aktualnej kondycji uniwersytetów III wieku, o wynikach raportu „ZOOM na UTW w czasie pandemii”, o projekcie „UTW dla społeczności” rozmawiały w RDC Magda Rosochacka-Gmitrzak – członkini zarządu ę, socjolożka, autorka raportu oraz Agnieszka Kocon – koordynatorka projektu „UTW dla społeczności”

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło