Nasze usługi

Oferujemy usługi społeczne świadczone przez spółkę Dobre Pomysły “ę”. Spółka Dobre Pomysły ę wyrosła z prawie 20 -letniego doświadczenia Towarzystwa Inicjatyw Twórczych ę w zakresie realizacji usług społecznych.

Wspieramy organizacje, instytucje i samorządy w kształtowaniu ich wpływu społecznego i dostrzeganiu nowych grup odbiorców i użytkowników – w tym szczególnie osób starszych. Dobre Pomysły ę dają pracownikom i ich organizacji czy firmie doświadczenie wspólnego działania, uczenia się, zmiany i budowania nowych rozwiązań.

Pracowaliśmy z takimi firmami i instytucjami jak:

Sanofi, BMW, Samsung, DENSU, Orange, instytucje: Filmoteka Szkolna, Narodowe Centrum Kultury, Fundacja Orange, Fundacja ING, Narodowy Instytut Audiowizualny, Wrocław ESK, Urzędy Miast: m.in Warszawy i Wrocławia.

NASZE USŁUGI

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content