Misja

Tworzymy świat, w którym ludzie z pasją działają dla siebie i innych.

Autor grafiki: Tymek Jezierski

Wierzymy, że lepsza jakość życia społecznego w Polsce jest możliwa. Widzimy stojące przed nami społeczne wyzwania. Dostrzegamy problemy, ale też potencjał szczególnych grup: osób starszych, liderów i innowatorów społecznych. Doceniamy rolę organizacji pozarządowych, instytucji publicznych i firm. Łączymy młodszych ze starszymi, instytucje ze społecznościami, potencjały z deficytami. Codziennie pracujemy z ludźmi, którzy pracują z ludźmi.


Od 2002 roku realizujemy projekty społeczno-kulturalne w całej Polsce. Prowadzimy przedsięwzięcia badawcze, szkoleniowe, przyznajemy granty. Wspieramy instytucje i organizacje  w tworzeniu aktywnych społeczności. Testujemy nowatorskie rozwiązania w działaniach społecznych. Tworzymy i promujemy nowe modele w sferze kultury, dopasowane do zmieniającej się rzeczywistości.


Od 10 lat specjalizujemy się w realizacji interdyscyplinarnych przedsięwzięć na rzecz poprawy jakości życia osób starszych.  Prowadzimy projekty w formule inkubatora, w których krok po kroku wspieramy innowatorów, animatorów seniorów w realizacji własnych przedsięwzięć. W ostatnich latach wsparliśmy realizację ponad 500 projektów i inicjatyw społecznych,  m.in w takich obszarach jak: wolontariat osób starszych, działania międzypokoleniowe, innowacje społeczne, mentoring osób starszych.


Dzielimy się wypracowaną wiedzą i sposobami działania. Udostępniamy scenariusze działań, modele rozwiązań i publikacje (patrz: strefa wiedzy), świadcząc usługi doradcze (patrz: nasze usługi) oraz prowadzimy kursy stacjonarne i online (patrz: kursy).

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content