Projekt zakończony
AUTENTYZM. Rodzina. Archiwum. Historia.

Projekt  “AUTENTYZM. Rodzina. Archiwum. Historia.” to kontynuacja działań skierowanych do dorosłych osób ze spektrum autyzmem. W ramach projektu zostały zrealizowane warsztaty, wystawa wraz z wernisażem a także seminarium dla pracowników instytucji kultury. Działania były prowadzone w partnerstwie z Domem Spotkań z Historią oraz Fundacją SYNAPSIS. Nad artystyczną spójnością przedsięwzięcia czuwał Kobas Laksa – artysta sztuk wizualnych.

Projekt zakończony
Polis(h) Photo Lab

Polsko-białoruski projekt zrealizowany przez młodych fotografów dokumentalnych. Młodzi twórcy stworzyli autorskie i społecznie zaangażowane projekty fotograficzne. Szukali tego, to wspólne i tego, co różne w nich samych, oraz w ich myśleniu o fotografii, o historii i o współczesności obu krajów.

Projekt zakończony
TOŻSAMOŚCI ODZYSKANE. INTERWENCJE

Była to kontynuacja pracy wokół historii i pamięci na ziemiach objętych powojennymi przesiedleniami.

Projekt zakończony
Szuflada i telewizor

„Szufladaitelewizor” to projekt, w którym poszukiwano nowego spojrzenia na Warszawę przez młodych ludzi.

Projekt zakończony
TOŻSAMOŚĆI ODZYSKANE akcja terenowa

Program „Tożsamości odzyskane” powstał z myślą o tych działaniach w Polsce, które podejmują się pracy wokół historii i pamięci na ziemiach objętych powojennymi przesiedleniami.

Projekt zakończony
Praga Lab

Praga Lab to cykl spotkań z fotografią, filmem, dźwiękiem i archiwaliami.

wróć

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content