Szuflada i telewizor

Projekt zakończony

strona projektu

zespół

czas trwania

obszary działań

fotografia,  historia,  Warszawa, 

koordynator/ka

materiały edukacyjne

„Szufladaitelewizor” to projekt, w którym poszukiwano nowego spojrzenia na Warszawę przez młodych ludzi.

„Szufladaitelewizor” to projekt, w którym poszukiwano nowego spojrzenia na Warszawę przez młodych ludzi. Wspólne wyprawy fotograficzne i filmowe po Warszawie – zmuszały do zadawania pytań o ducha i charakter miasta, swoje miejsce w nim, zachęcają do prywatnych poszukiwań. Efekty dotychczasowej pracy to kilka tysięcy zdjęć i krótkie etiudy filmowe. To niezwykła opowieść o Warszawie.

POWIĄZANE

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content