Praga Lab

Projekt zakończony

strona projektu

zespół

czas trwania

obszary działań

działania społeczne,  fotografia,  historia, 

koordynator/ka

materiały edukacyjne

Praga Lab to cykl spotkań z fotografią, filmem, dźwiękiem i archiwaliami.

Praga Lab to cykl spotkań z fotografią, filmem, dźwiękiem i archiwaliami. Na warszawskiej Pradze tworzyliśmy opowieść o dzielnicy za pomocą nowych mediów. Projekt był skierowany do młodzieży (13-18 lat) zainteresowanej multimediami.

Celem spotkań było przyjrzenie się Pradze, dostrzeżenie jej wyjątkowości oraz uruchomienie krytycznego i twórczego myślenia o multimediach. Warsztaty staną się także okazją do świadomego korzystania ze źródeł już dostępnych – np. rodzinnych fotografii, starych nagrań video, zarejestrowanych piosenek i dźwięków. Do udziału w projekcie zaprosiliśmy wszystkich, którzy chcieli z nami odkrywać tę dzielnicę na nowo i chcą stworzyć własną mini opowieść dokumentalną.

POWIĄZANE

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content