DLA TOLERANCJI to co różne // to co wspólne

Projekt zakończony

strona projektu

zespół

czas trwania

obszary działań

międzykulturowość,  tolerancja, 

koordynator/ka

materiały edukacyjne

Program dla promowania postaw tolerancji i otwartości.

Program dla Tolerancji “To, co wspólne / to, co rożne” był realizowany przez Fundację Batorego w partnerstwie z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych “ę”. Powstał po to, by wspierać działania przyczyniające się do kształtowania postaw tolerancji i otwartości wobec różnic rasowych, etnicznych i religijnych oraz do “rozbrajania” zakorzenionych w naszej kulturze i języku ksenofobicznych uprzedzeń i stereotypów.

W ramach programu organizacje pozarządowe mogły starać się o granty na realizację projektów edukacyjnych i kulturalnych. Zapraszamy do zapoznania się z działaniami przeprowadzonymi w trakcie trwania Programu.

WEJDŹ NA STRONĘ PROJEKTU>>>

POWIĄZANE

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content