Za czym tęsknisz?

19 stycznia 2022

Co mają ze sobą wspólnego osoby 60+ i osoby z doświadczeniem migracji? Posłuchajcie i zobaczcie sami! Jola, Svietlana, Rena, Husein, Maciej i Muzaffer, którzy uczestniczą w konwersacjach w ramach projektu „Polska dla początkujących i zaawansowanych”, odpowiadają na kilka pytań. Rozpoczynamy cykl prezentacji materiałów video zrealizowanych w ramach projektu. Na początek nasi bohaterowie mówią za czym tęsknią.

Nowy Teatr i duet reżysersko-operatorski Fryce.pl – dziękujemy za realizację filmów!

Projekt realizowany przez Fundację Polskie Forum Migracyjne oraz Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę” z dotacji programu Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content