Quiz dla klimatu stworzony przez seniorów

3 lutego 2022

Co wiesz o zmianach klimatu? Sprawdź swoją wiedzę i poznaj wiarygodne źródła informacji o klimacie, odpowiadając na pytania w quizie, stworzonym we współpracy z seniorami biorącymi udział w projekcie Seniorzy w Sieci.

Quiz klimatyczny (e.org.pl)

Projektowaliśmy quiz w zgodzie z procesem design thinking. Celem było stworzenie atrakcyjnego i nowoczesnego narzędzia edukacyjnego, które pomaga w korzystaniu z wiarygodnych źródeł dotyczących zmian klimatu na świecie. 

Facylitator procesu: Daniel Jarmuła

Eksperci: Patryk Zakrzewski, Anna Sierpińska

Prototyp: Diana Gaik

Programowanie: Kacper Siemaszko

Projekt „Seniorzy w sieci” powstaje jako część programu “Countering Disinformation among Vulnerable Populations in Central Europe” realizowanego w 4 krajach: Polska (Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”), Czechy (Transitions), Słowacja (Memo98), Węgry (Center of Independent Journalism).

Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025 Edycja 2021.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content