Wolontariat Pracowniczy osób 55+. Wyzwania, Obawy, Korzyści.

Do pobrania

pdf

Publikacja powstała w ramach programu  „Lokomotywa zmian. Senioralne działania środowiskowe”, którego byliśmy partnerem.

 

Teksty zawierają rekomendacje dotyczące sposobów wspierania aktywności społecznej osób w wieku 55+.

 

Projekt „Lokomotywa zmian. Senioralne działania środowiskowe” realizowany w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Centrum Wolontariatu w Warszawie oraz z Centrum Wolontariatu w Tysvaer (Norwegia). Projekt  współfinansowany z Funduszy EOG w ramach programu Obywatele dla Demokracji.

 

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content