Rady seniorów w działaniu!

Do pobrania

pdf

Publikacja „RADY SENIORÓW w działaniu!” to zbiór dobrych praktyk i interwencji dziesięciu rad seniorów i samorządów z całej Polski. Opowiadamy o działaniach i doświadczeniach młodych i już doświadczonych rad seniorów z gmin: Koszalin, Toruń, Suwałki, Legionowo, Przemyśl, Tychy, Prudnik, Opole, Łazy, Miechów.

 

 

 

Publikacja powstała w ramach projektu „Zoom na Rady Seniorów. Uniwersytet Obywatelski” realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” w ramach programu Obywatele dla demokracji finansowanego z funduszy EOG.

 

Koncepcja i opracowanie publikacji:

Maria Klaman, Joanna Mikulska

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content