Jak założyć Szkołę SuperBabci i SuperDziadka?

Do pobrania

pdf

Chcesz założyć Szkołę SuperBabci i SuperDziadka? Masz mnóstwo pytań, jak to działa? Wahasz się, czy zostać uczestnikiem?

 

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w broszurze “Jak założyć Szkołę SuperBabci i SuperDziadka?”, która jest zbiorem doświadczeń, wiedzy i osobistych przemyśleń osób związanych ze szkołą.

 

Broszura zawiera odpowiedzi na pytania związane z działalnością i ideą powstania szkoły “SuperBabci i SuperDziadka”. Zostały w niej opisane doświadczenia działających placówek, ścieżki wdrażania szkoły, oraz wypowiedzi uczestników.

 

Publikacja powstała w ramach projektu „Szkoła SuperBabci i SuperDziadka“ realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę“ w ramach programu „Animatornia – biuro działań społeczno – kulturalnych“ w partnerstwie z Fundacją na Rzecz Kobiet JaKobieta. Projekt finansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content