Publikacja w ramach projektu “Polska dla początkujących i zaawansowanych”

24 maja 2022

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją “Polska dla początkujących i zaawansowanych. Jak łączyć kultury i pokolenia we wspólnych działaniach”, w której dzielimy się w pierwszymi w Polsce doświadczeniami łączenia dwóch środowisk – seniorskiego i migranckiego. Szczegółowo opisujemy metodę integracji polegającej na konwersacjach językowych prowadzonych przez osoby 60+. 

Publikację kierujemy do społeczników, animatorek, edukatorek i pracowników instytucji publicznych oraz organizacji pozarządowych, a także do grup nieformalnych. Wierzymy, że nasze doświadczenia pomogą innym.

Publikacja do pobrania: TUTAJ

Projekt “Polska dla początkujących i zaawansowanych” jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content