SZKOŁA SUPERBABCI I SUPERDZIADKA miejsce twórczej zabawy

Projekt zakończony

strona projektu

zespół

czas trwania

obszary działań

działania społeczne,  międzypokoleniowość, 

koordynator/ka

materiały edukacyjne

Szkoła stanowi nowatorską i potrzebną formę wspierania osób 50+ w roli dziadków. Przygotowuje także osoby starsze do wolontariatu na rzecz dzieci np. jako „przyszywani dziadkowie”.

Szkoła Super Babci i Dziadka from towarzystwo inicjatyw twórczych on Vimeo.

Szkoła SuperBabci i SuperDziadka to miejsce, gdzie dziadkowie mogli spełnić się w swojej roli. Autorką koncepcji szkoły jest dr Zofia Zaorska, pedagog, gerontolog i babcia trojga wnucząt. Szkoła stanowiła nowatorską i potrzebną formę wspierania osób 50+ w roli dziadków. Przygotowywała także osoby starsze do wolontariatu na rzecz dzieci np. jako „przyszywani dziadkowie”. Uczestnicy szkoły poznali sposoby na kreatywne spędzanie czasu z wnukami. Zajęcia promowały twórczą edukację kulturalną, zabawy aktywnie angażujące dziecko i pobudzające jego ciekawość świata.

POWIĄZANE

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content