Pomysły do zrobienia

Projekt zakończony

strona projektu

zespół

czas trwania

obszary działań

działania społeczne,  międzypokoleniowość,  międzykulturowość,  aktywność lokalna,  nowe media i technologie, 

koordynator/ka

materiały edukacyjne

Jest to zbiór scenariuszy działań społeczno-kulturalnych, które prezentujemy w formie publikacji i strony internetowej.

,,Pomysły do zrobienia” to zbiór scenariuszy działań społeczno-kulturalnych, które prezentujemy w formie publikacji i strony internetowej. Poprzez ich różnorodność pokazujemy, że kultura może być narzędziem zmiany społecznej. Zrealizowane pomysły opisaliśmy je w prostu i przejrzysty sposób, aby każdy mógł z nich skorzystać. Dzieląc się nimi, zapraszamy Was do realizowania Pomysłów u siebie – na wsi, osiedlu, podwórku, w mieście. Sprawdźcie jak Pomysły do zrobienia zadziałają u Was. Zaproście przyjaciół znajomych zainspirujcie się, wybierzcie, zrealizujcie i przekażcie swój pomysł dalej.

 

ODWIEDŹ STRONĘ PROJEKTU>>>

POWIĄZANE

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content