MAGICZNE MAZOWSZE konkurs fotograficzny

Projekt zakończony

strona projektu

zespół

czas trwania

obszary działań

fotografia, 

koordynator/ka

materiały edukacyjne

Wystawa fotografii i krótkich opowieści o magicznych i niesamowitych miejscach Mazowsza.

Magiczne Mazowsze była to wystawa fotografii i krótkich opowieści o magicznych i niesamowitych miejscach Mazowsza. Mazowsze uchodzi za jeden z najbrzydszych i najmniej ciekawych rejonów Polski. Wystarczy popatrzeć na pasażerów pociągu jadącego przez Mazowsze – po kilku minutach wyglądania przez okno wszyscy śpią… Postanowiliśmy zmienić ten stereotyp i stworzyć nietypową mapę tego regionu.
Ogłosiliśmy konkurs na fotografie i krótkie opowieści. Zachęcaliśmy do szukania miejsc i ludzi ciekawych, inspirujących, wartych spotkania i odwiedzenia.

POWIĄZANE

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content