Projektowanie starości – ogólnopolski, bezpłatny kurs dla kadr kultury

1 września 2022

Z okazji XV-lecia konkursu „Seniorzy w akcji” mamy specjalny prezent – dwa kursy dla osób pracujących w sektorze kultury w całej POLSCE dotyczące przygotowania oferty skierowanej do seniorek i seniorów. Szczególnie zapraszamy osoby spoza Warszawy, które dotychczas nie mogły brać udziału w warszawskich edycjach kursu.

Kurs jest dla Ciebie, jeśli:

  • pracujesz w kulturze
  • planujesz realizację działań, w których odbiorcami będą osoby starsze
  • wiesz, że praca z osobami starszymi to przyszłość i chcesz się do niej lepiej przygotować.

Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku, 27 września 2022 do godz. 23:59.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu:

joanna.dyszlewska@e.org.pl 

telefon: 531 654 153

Kurs „Projektowanie starości” jest realizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” w ramach 15-lecia programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w akcji”. Edycja 2022 jest finansowana przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content