Pożegnanie z Mokotowską 55

10 maja 2022

Z łezką w oku żegnamy się z Mokotowską 55. Pod tym adresem działaliśmy prawie 14 lat! Odbyliśmy tutaj dziesiątki spotkań, rozmów, dyskusji i wygenerowaliśmy tysiące pomysłów na działania społeczno-kulturalne, ale to nie koniec naszej działalności w centrum stolicy. Zostajemy w Śródmieściu i już od 9 maja będzie można nas znaleźć na Hożej 35 (na razie na pudłach). Nowe “ę” miejsce pokażemy Wam wkrótce. Tymczasem zerknijcie na kilka pożegnalnych fotek z Moko 55. Zespół ę na zdjęciach i poza: Ewa Kominek, Magda Rosochacka-Gmitrzak, Małgorzata Stanowska, Aleksandra Weyna Karolina Śmigiel, Agnieszka Kocon, Asia Dyszlewska Joanna Sosnowska-Oryńska, Ula Engelmayer.

Foto: Alicja Szulc

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content