Konwersacje językowe dla seniorów i uchodźców – zapraszamy do nowego projektu

15 grudnia 2022

Pracujesz z seniorami? Działasz w organizacji skupiającej seniorów-wolontariuszy? A może prowadzisz działania wspierające uchodźców i uchodźczynie lub chciałbyś zacząć tego typu działalność?

Pomożemy Ci w tym! Mamy pomysł, który łączy zasoby, wiedzę i doświadczenie wolontariuszek i wolontariuszy 60+ oraz uchodźczynie/uchodźców, którzy zamieszkali w Polsce. Z naszą pomocą KROK PO KROKU zrealizujesz konwersacje językowe 1 na 1 seniorów-wolontariuszy/ seniorek-wolontariuszek i uchodźców/uchodźczyń.

Zapraszamy do udziału w projekcie „Polska dla początkujących i zaawansowanych – podaj dalej!”.

Szukamy 10 lokalnych organizacji pozarządowych i samorządowych organizacji kultury z całej Polski (z wyjątkiem warszawskich), które:

  • skupiają osoby 60+ lub chcą włączyć je do swoich działań
    lub
  • działają bądź chcą działać na rzecz uchodźczyń uchodźców
    oraz
  • łączą lub chcą połączyć obie te grupy: seniorów i uchodźców we wspólnym działaniu – konwersacjach językowych.

20 grudnia 2022 roku o godz. 12.00 zapraszamy na OTWIERAJĄCE SPOTKANIE INFORMACYJNE dla wszystkich organizacji i instytucji zainteresowanych udziałem w projekcie, które odbędzie się online na platformie ZOOM.

Jeśli chcesz dołączyć, zostaw nam swojego e-maila TUTAJ.

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Partnerem projektu jest Polskie Forum Migracyjne. Projekt został objęty patronatem NGP.PL.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content