Konkurs na upowszechnienie innowacji społecznej „Obiady terapeutyczne”

7 czerwca 2022

Konkurs na upowszechnienie innowacji społecznej „Obiady terapeutyczne”, rozwijanej w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 1”, rozpisany.

W ramach naboru 22 podmioty otrzymają granty na wdrożenie modelu w swoim otoczeniu. Przypominamy, że “Obiady Terapeutyczne” to rozwiązanie, w którym uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej przygotowują zdrowe obiady dla osób starszych, zamieszkałych w okolicy ośrodka i dostarczają je im do domów . Autorką innowacji jest Alicja Barcikowska.

Więcej o konkursie: https://tiny.pl/9bxbs

Więcej o innowacji: https://sieciwsparcia1.e.org.pl/pro…/obiady-terapeutyczne/

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content