Dziękujemy za ostatnią edycję kursu “Projektowanie Starości”

17 marca 2022

Edukatorzy z Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Nowego Teatru, Domu Kultury Praga, Muzeum Karykatury, Fundacji Seniorwizacja, Muzeum Łazienki i przedstawiciele innych warszawskich instytucji kultury, w tym fundacji, stowarzyszeń, pracowników urzędu miasta uczestniczyli w ostatniej edycji kursu „Projektowanie Starości”.  

Pięknie dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom, prowadzącym oraz MAL Grójecka 109 za udostępnienie miejsca na warsztaty.

Dzielimy się zdjęciami oraz wybranymi opiniami uczestników i już teraz ogłaszamy, że w okresie wiosennym planujemy kolejną edycję kursu. Termin podamy wkrótce.

Wybrane odpowiedzi uczestników na pytanie w ankiecie ewaluacyjnej: Co najbardziej Ci się podobało w kursie?

Rozmowa z Seniorami i Design Thinking.

Spotkanie z osobami starszymi, spotkanie z Bartkiem, podstawy design thinking.

Zaangażowanie prowadzących i ich świetne przygotowanie merytoryczne, duża ilość wiedzy przedstawiona w taki sposób, że nie była przytłaczająca, pełne szacunku i partnerstwa podejście do uczestników.

Rozmowy z osobami starszymi – kontakt bezpośredni, dobra atmosfera, kompetentni szkoleniowcy, dobre zarządzanie czasem, dbanie o uczestników.

Atmosfera, budowana od samego początku (zasługa i organizatorek, i wspaniałej, różnorodnej grupy uczestników, uczestniczek) – otwartość, swoboda, poczucie równości i ważności, brak tematów tabu.

Więcej zdjęć: TUTAJ

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content