Zapytanie ofertowe nr 2/2024/FERS/BK

7 czerwca 2024

Inicjatyw Twórczych „ę” wraz z partnerem – PCG Polska rozpoczęło trzecią edycję projektu inkubacyjnego, który będzie realizowany w latach 2024-2027.

W ramach projektu innowatorzy z całej Polski otrzymają wsparcie w rozwoju i przetestowaniu nowatorskich rozwiązań, które przyczynią się do włączenia społecznego i poprawienia jakości życia osób starszych i ich opiekunów.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” zaprasza Państwa do udziału w konkursie ofert na realizację następujących usług:

  • Usługa badawcza polegająca na analizie ilościowych danych zastanych dotyczących zapotrzebowania na innowacje społeczne wśród odbiorców (część I zamówienia)
  • Usługa badawcza polegająca na analizie ilościowych danych zastanych dotyczących zapotrzebowania na innowacje społeczne wśród użytkowników (część II zamówienia)

Usługi w obu częściach zamówienia realizowane będą w okresie 25 dni roboczych od dnia podpisania umowy (czerwiec-lipiec 2024).

Szczegółowe informacje dotyczące zapytania znajdują się w Bazie Konkurencyjności: https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/191044

Termin składania ofert upływa 14 czerwca 2024 roku o godz. 12:00. Wszelkie pytania dotyczące postępowania oraz oferty należy składać za pośrednictwem bazy konkurencyjności.

Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach Projektu „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 3.” dofinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Lider – partner wiodący: PCG Polska Sp. z o. o., ul. Fabryczna 17, 90-344 Łódź, www.pcgpolska.pl; Partner projektu: Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”; ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa, www.e.org.pl

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content