Stanisław Bulandra

Elektronik, trochę cybernetyk. Zawsze interesowały go nowoczesne technologie, a na emeryturze to się jeszcze pogłębiło. W bibliotece w Rybniku, w ramach programu „Seniorzy w akcji” stworzył i poprowadził projekt „Książki na miarę”, w którym dzieci wraz z seniorami wspólnie szyli książeczki sensoryczne. W ramach działań wspierał rodzące się relacje międzypokoleniowe. Aktualnie stara się działać na rzecz silniejszego włączania seniorów w cyfrowy świat nie tylko internetu.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło