Zoom na UTW w pandemii COVID-19

Do pobrania

pdf

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności postanowiły poznać sytuację środowiska UTW w pandemii, by móc lepiej planować działania wobec tych grup, w zgodzie z ich potrzebami i aktualną kondycją. W tym celu przeprowadzono badania jakościowe. Oznaczało to koncentrację na pogłębionej analizie dotyczącej tytułowego zagadnienia i na dostarczeniu jakościowo nowej wiedzy, nie korzystano więc z pomiaru ilościowego ani procentowego.

 

Raport składa się z dwóch części. Pierwsza jest poświęcona analizie sytuacji w opiniach liderek, druga odzwierciedla poglądy słuchaczek. W badaniu wzięły udział same kobiety, choć nie był to efekt zamierzony, lecz odzwierciedlenie struktury płci w środowisku UTW. W próbie znalazły się uniwersytety o różnych formach organizacyjnych, funkcjonujące przy uczelniach wyższych, instytucjach kultury czy jako organizacje pozarządowe. Badane środowiska różni także wielkość: są wśród nich UTW wielkomiejskie, położone w miastach średnich i małych oraz w gminach wiejsko-miejskich, w różnych częściach Polski. Próba zatem, mimo skromnych ilościowo rozmiarów, jest bardzo różnorodna jakościowo.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content