Strategia rozwoju domu kultury

Do pobrania

pdf

Projekt “ZOOM na dom kultury” realizujemy od 2008 roku. Pomysł na stworzenie strategii rozwoju narodził się z wniosków, które wyciągneliśmy z poprzednich etapów projektu. Wspólnie z mieszkańcami stworzyliśmy przejrzystą strategię, która pozwala planować i motywuje do działania.

Poradnik jest dla wszystkich zainteresowanych partycypacyjnym tworzeniem strategii, szczególnie zaś dla pracowników domów kultury, którzy pragną działać wspólnie z mieszkańcami. Opisujemy szczegółowo, jak przeprowadzać działania animacyjne, które pomagają angażować ludzi. Te uniwersalne metody mogą przydać się w różnych projektach, a także sprawdzać się w innych instytucjach. Zachęcamy do lektury!

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content