Nietoperze w operze

Do pobrania

pdf

Zachęcamy do oglądania bajki Nietoperze w operze stworzonej w ramach warsztatów Wytwórni Bajek. Autorką tekstu jest Elżbieta Nowicka, której historia o nietoperzach zwyciężyła w naszym konkursie. Wszystkim uczestnikom warsztatów serdecznie dziękujemy za udział i świetną zabawę.

Projekt “Wytwórnia Bajek” jest realizowany w ramach programu “Animatornia – biuro działań społeczno-kulturlanych” dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content