MMK: podsumowanie projektu

Do pobrania

pdf

„Młodzi menedżerowie kultury w bibliotekach” to program realizowany od 2002 roku przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, który powstał z myślą o osobach w wieku 15–25 lat pochodzących z terenów wiejskich i małych miast. Ideą programu jest stworzenie młodym ludziom możliwości lokalnego działania przez wsparcie w realizacji własnego projektu o charakterze kulturalno-społecznym w swojej miejscowości. Do tej pory młodzi menedżerowie przeprowadzili ponad 100 takich projektów na terenie całej Polsce. W październiku 2011 roku odbyło się w Warszawie podsumowujące spotkanie dla wszystkich uczestników – okazja do podzielenia się swoimi doświadczeniami i wspólnego planowania dalszych działań. Chcąc podzielić się zdobytymi doświadczeniami stworzyliśmy publikację prezentującą raport z naszych działań.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content