Ja nie zabiłem

Do pobrania

pdf

Gazeta “Ja nie zabiłem” jest efektem spotkania i współpracy Agnieszki Rayss i Dominiki Gęsickiej w ramach projektu Fotoprezentacje. Cykl fotografii Dominiki Gęsickiej ukazuje współczesną Warszawę przez pryzmat najpopularniejszej warszawskiej powieści – “ZŁEGO” Leopolda Tyrmanda.

 

Zachęcamy do czytania i oglądania

 

projekt graficzny gazety: Ania Nałęcka

 

grafika wykorzystana na okładce gazety i plakacieSC Szyman

 

organizator: Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”

 

partner: wydawnictwo MG

 

patroni medialni: Tok FM, Aktivist, Emma Pak, warszawa.ngo.pl

 

Projekt realizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę” w ramach programu Fotoprezentacje dzięki wsparciu finansowemu M.St.Warszawy

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content