Animatornia

Do pobrania

pdf

ANIMATORNIA to biuro działań społeczno-kulturalnych w Warszawie. Otwarte na pomysły warszawiaków niezależnie od ich wieku, czy dotychczasowego zaangażowania w życie kulturalne miasta. Przestrzeń filmu, fotografii i działań intermedialnych. Alternatywny dom kultury, w którym jest się nie tylko widzem, ale przede wszystkim aktywnym twórcą. Miejsce zapraszające ludzi z pomysłami. Stymulujące do działania. Inspiracją dla działań realizowanych w Animatorni jest sztuka społeczna: fotografia dokumentalna, humanistyczna i reportażowa, film dokumentalny, społecznie użyteczny design. W Animatorni najważniejsze jest budowanie relacji i rozbudzanie zainteresowania Warszawą.

ANIMATORNIA POWSTAŁA Z MIŁOŚCI DO MIASTA!

1. Laboratorium Animatorni

2. Warszawa dla Początkujących

3. Szkoła SuperBabci i SuperDziadka

4. Wytwórnia Bajek

5. Migawki

6. Fotoprezentacje

7. Polska.doc

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content