Urszula Engelmayer

7 czerwca 2022

Socjolożka, która pracuje z ludźmi i z tekstami. Prowadzi warsztaty i konsultacje dotyczące umiejętności społecznych, współpracuje z czasopismami literackimi i wydawnictwami, redaguje książki i artykuły. Z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych „ę” jest związana od 2012 roku, kiedy rozpoczęła pracę przy redakcji „Pomysłów do zrobienia”. O tego czasu redaguje większość publikacji Towarzystwa.

W latach 2017-2018 była koordynatorką projektu „Warszawa lokalnie”, a w 2019 roku programu mentoringowego dla stypendystów m.st. Warszawy. Od 2020 roku koordynuje realizowane w partnerstwie z Fundacją Polskie Forum Migracyjne projekty „Warszawa dla początkujących i zaawansowanych” oraz „Polska dla początkujących i zaawansowanych” łączące osoby 60+ z migrantami i migrantkami.

Najbardziej lubi czytać książki i śledzić prognozy pogody, kolekcjonuje dziwne nazwy miejscowości.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content