Joanna Mikulska

14 lutego 2022

Kulturoznawczyni, animatorka kultury, dziennikarka. Koordynatorka projektu „Korzenie Siekierek” w Domu Kultury Dorożkarnia. Współpracuje z Domem Spotkań z Historią w Warszawie, Fundacją Otwarty Kod Kultury, Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. Realizuje projekty animacyjne, kulturalne i artystyczne. Pisze teksty podróżnicze i reportaże. Zajmuje się organizowaniem przedsięwzięć artystycznych, głównie w przestrzeni publicznej: happeningów, wystaw, przedstawień teatralnych, związanych z historią Warszawy.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło