Jesteśmy częścią Warszawskiego Tygodnia Międzypokoleniowego

19 kwietnia 2024

Zbliża się 29 kwietnia – Dzień Solidarności Międzypokoleniowej! Z tej okazji  włączamy się do 4. Warszawskiego Tygodnia Międzypokoleniowego i zapraszamy na spotkanie otwarte w biurze „ę”.

Opowiemy o doświadczeniach uczestniczek i uczestników konkursu „Seniorzy w akcji”. Pokażemy, jak realizować międzypokoleniowe projekty społeczne i pozyskiwać na nie środki. I zaprosimy Was do dyskusji o budowaniu relacji międzypokoleniowych.

Spotkanie poprowadzi koordynatorka konkursu „Seniorzy w akcji” – Małgorzata Stanowska.

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia do 23.04 do 12:00: biuro@e.org.pl lub 22 224 35 92.

Kiedy: 25 kwietnia (czwartek)

Godzina: 11:00 – 13:00

Miejsce: Towarzystwa ę ul. Hoża 35/18 III piętro (winda)

Dołączcie do nas w tym dniu! Zapraszamy też do udziału w innych międzypokoleniowych wydarzeniach organizowanych do 30 kwietnia w całej Warszawie: https://cam.waw.pl/wydarzenia-w-warszawie

Dziękujemy głównemu inicjatorowi wydarzenia CAM za możliwość dołączenia do obchodów i wspierania integracji międzypokoleniowej.

#WarszawskiTydzieńMiędzypokoleniowy #integracjamiędzypokoleniowa

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content