I zjazd uczestników programu “Nowe relacje”

22 listopada 2022

Za nami I zjazd uczestniczek i uczestników programu „Nowe relacje”. Dziękujemy za Waszą obecność w Warszawie oraz bezcenną wymianę doświadczeń. Były to dni wypełnione pracą warsztatową, rozmowami i przede wszystkim integracją międzypokoleniową oraz międzykulturową. Rozmawialiśmy m.in. o pracy w środowisku migranckim i uchodźczym, o pomocy psychologicznej, o działaniach z seniorami, a także o komunikacji i budowaniu dobrych relacji w zespole.

W warsztatach brały udział następujące instytucje: Stowarzyszenie Pedagogów Teatru, Stowarzyszenie “Radość Życia”, Stowarzyszenie POLITES, Fundacja Ładne Historie, Żywiecka Fundacja Rozwoju, Związek Ukraińców w Suwałkach – Об’єднання Українців в Сувалках, Związek Ukraińców w Polsce, Oddział Przemyśl, Narodnyj Dim – Dom Ukraiński, Gdański Archipelag Kultury, GAK Stacja Orunia, GAK Winda, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Ethnos, Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa.

Realizatorem programu jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”. Program sponsorowany jest przez HelpAge International ze środków Fundacji Conrada N. Hiltona. Partnerem programu jest Polskie Forum Migracyjne.

Więcej o programie: www.nowerelacje.org

Wybrane zdjęcia z warsztatów:

Fot. Alicja Szulc

Zobaczcie więcej zdjęć TUTAJ

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content