„Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 3” – czas start!

10 kwietnia 2024

Projekt „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 3” jest skierowany do osób fizycznych, grup nieformalnych, podmiotów społecznych oraz instytucji publicznych z całej Polski, które mają pomysł na innowację społeczną wpisującą się w jeden z następujących obszarów:

  • Projektowanie późnej dorosłości – włączanie (się) osób starszych w życie społeczne.
  • Społeczne sieci wsparcia – jak je budować i wzmacniać, by wesprzeć osoby starsze i ich opiekunów.
  •  Uspołecznienie instytucji – jak podmiotowo traktować osoby starsze, partycypacyjnie projektować i wdrażać usługi społeczne wysokiej jakości.
  • Nowi sąsiedzi – jak wspierać integrację społeczną i poprawiać warunki życia starszych migrantów w Polsce.

Projekt składa się z kilku etapów: naboru pomysłów na innowacje (190), inkubacji pomysłów i ich testowania (30), a następnie upowszechniania (5 innowacji). Dodatkowo będą prowadzone działania akceleracyjne, polegające na udoskonaleniu, rozwinięciu i przygotowaniu do wdrożenia na szerszą skalę 8 innowacji (4 z wcześniejszych edycji projektu, 4 z edycji obecnej).

Całkowita wartość projektu wynosi 9 757 847,00 zł, z czego 9 269 954,65 zł (95%) finansują #FunduszeEuropejskie, a 487 892,35 zł budżet państwa.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content