Marta Białek-Graczyk

3 listopada 2020

Socjolożka; absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Laboratorium Reportażu Collegium Civitas. Absolwentka prestiżowego European Diploma in Cultural Management. Stypendystka MKiDN. Członkini Społecznej Rady ds.Kultury przy Prezydencie Miasta St.Warszawy (2012-2015). Ekspertka i doradczyni w sprawach innowacji społecznych i kultury dla takich instytucji jak: Narodowe Centrum Kultury, Fundacja Batorego, Narodowy Instytut Audiowizualny, Miasto St.Warszawa. Autorka publikacji poświęconych kulturze m.in „Kulturalny start-up. Podpowiedzi dla Inkubatorów”. Autorka kilkudziesięciu projektów z obszaru animacji kultury i innowacji społecznych. Twórczyni idei kluczowych działań Towarzystwa: badań społecznych w obszarze kultury, sieci Latających Animatorów Kultury, programów wspierających młodych menedżerów kultury, programu inkubacji innowacji społecznych. Od 2016 roku szefowa inkubatora innowacji społecznych w programie “Generator Innowacji. Sieci wsparcia”. Wykładowczyni na wydziale “Sztuk społecznych” Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2011 roku prezeska Towarzystwa, w tym czasie nadzorowała realizację ponad 100 projektów realizowanych w Polsce oraz Europie o budżecie przekraczającym 25 milionów złotych. Spełnia się także jako tutorka wspierając rozwój projektów i ich autorów. Akuszerka innowacji społecznych i “matka chrzestna” wielu inicjatyw społecznych w całej Polsce. Doradza korporacjom w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu i innowacji społecznych. Pracowała m.in dla BMW, DHL, Sanofi, Samsung, Fundacji ING. Prezeska spółki “Dobre Pomysły”. Prywatnie mama Kuby. Relaksuje się spędzając czas z przyjaciółmi i pochłaniając współczesną prozę – najchętniej w hamaku nad Narwią.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content