Katarzyna Adamska-Dutkiewicz

23 listopada 2021

Na co dzień pracuje w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Ma wieloletnie doświadczenie w świadczeniu poradnictwa na rzecz organizacji pozarządowych. Szkoli z tematów o charakterze finansowym, jest autorką publikacji branżowych.  Członkini Stowarzyszania Trenerów Organizacji Pozarządowych i Przewodnicząca Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego na Pradze Północ w Warszawie. Z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych „ę” współpracuje od samego początku działalności. Szkoli finansowo organizacje realizujące program „Seniorzy w Akcji”. W wolnym czasie lubi fotografować, wypoczywać na łonie natury, zwiedzać nowe zakątki Polski, chodzić po górach i pływać kajakiem.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content