Aleksandra Weyna

25 listopada 2021

Z wykształcenia polonistka i filmoznawczyni, z zawodu dyplomowana menadżerka kultury, koordynatorka projektów, programerka i producentka interdyscyplinarnych wydarzeń, redaktorka, a także kierowniczka projektów i zespołów. Od 2008 roku związana z sektorem kultury i branżą audiowizualną, zrealizowała ok. 140 projektów w Polsce i za granicą, a także w internecie, od festiwali kultury cyfrowej, przez koncerty, maratony filmowe po projekty internetowe. Zajmowała się zarządzaniem zespołem i organizacjami, w tym budowaniem społeczności wokół instytucji i kreowaniem relacji z partnerami zewnętrznymi. W pracy stawia na współpracę opartą na relacjach, profesjonalizm i stałe podnoszenie standardów. W „ę” odpowiada za administrowanie i realizację projektów oraz zarządzanie pracą w organizacji. Prywatnie pasjonatka koni i jeździectwa, właścicielka Szafrana, zawodniczka w dyscyplinie ujeżdżenia, warszawianka zakochana w Warmii i Mazurach, uzależniona od muzyki i pomidorów.

Skorzystaj z naszych pomysłów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

NIP: 529-16-47-110
REGON: 017475000
KRS: 0000084092

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło